SLOVANÉ DNEŠNÍ DOBY / FESTIVAL MILUJ SVŮJ ŽIVOT PRAHA

Ve dnech 16.-18.2.2018 se uskuteční v PRAZE v pořadí již 51. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 150 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky.

Učebna v Přízemí, v níž se konají přednáškové tématické bloky zdarma, se těší vašemu zájmu. I tentokráte na vás čekají zajímavé oblasti.

Téma Slovanů dnešní doby se na minulém festivalu těšilo velkému zájmu. Připravili jsme pro vás proto další přednáškový blok na téma Slované dnešní doby – Ukázky slovanského způsobu života a myšlení – který tentokrát proběhne v neděli 18.2.2018.

UČEBNA (přízemí) Slované dnešní doby – Ukázky slovanského způsobu života a myšlení 
10.00–10.45 Tartárie – tajemná a vzdálená Zdeněk Říha 
11.00–11.45 Uspořádání společnosti starých Slovanů Jiří Karásek 
12.00–13.45 Výchova dětí podle slovanské tradice Julia Holíková 
14.00–14.45 Duchovní pojetí života našich Předků Slovanů Petr Synek 
15.00–15.45 Slované a jejich Rodový Egregor Mojmír Mišun 
Program v této učebně je zdarma 

Naše původní kultura je dnešní společnosti málo známá, neboť se vychází z povrchních obecných znalostí. Nicméně Slované jsou národem s Kulturou prastarou. Přišli do Evropy nejméně 6 000 let před letopočtem jako první zemědělci se slovanskou haploskupinou R1a. Bohatost naší Kultury jednoznačně přesahuje současnou materiálně založenou Západní civilizaci.
Pro dnešní dobu a pro svou budoucnost je potřeba se navrátiti k starobylosti slovanských kořenů a hloubce védského poznání. Toto dědictví Předků je naším jediným odkazem, na kterém máme budovat spravedlivou a s Přírodou vyváženou společnost.

Místo konání : Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 – Vršovice

Pokud navštívíte některé z těchto slovanských přednášek, tak se tam potkáme.

Těšíme se na Vás

Sláva rodu a předkům našim