FESTIVAL MILUJ SVŮJ ŽIVOT PRAHA

Ve dnech 27. – 29.10. 2017 se uskuteční v PRAZE v pořadí již 50. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí téměr 150 účinkujících a lektorů z ČR a ze zahraničí. Základ celé akce tvoří zajímavé přednášky, koncerty, besedy, cvičení a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. TĚŠIT SE MŮŽETE například na spisovatele Karla Funka, oblíbenou herečku a zakladatelku Léčivého divadla – paní Gabrielu Filippi, paní Miluši Kubíčkovou – lektorku a propagátorku myšlenek pana Steinera, mongolskou šamanku Iris Erdenechimeg Turečkovou Paalanovou, filipínskou léčitelku Estelu Palaris Orbito, astrologa Milana Gelnara, odborníka na ajurvédu Sandhu Singh Bhagwanta CSc. z Indie. Účast potvrdila také populární kartářka paní Martina Blažena Boháčová.

Dozvíte se o Barefoot obuvi a bosé chůzi. Také vám představíme zajímavou myšlenku bio uren.

Každý den jsme pro vás připravili zajímavý tématický program Zdarma v Učebně v přízemí. V pátek nahlédneme na téma Slované a dnešní doba. Sobotu si užijeme transformační den s internetovou televizí Příznaky transformace. Nedělním programem Ženy 50+ bychom rádi poděkovali všem ženám tohoto věku a nabídli jim program na míru.

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit VELKOU PRODEJNÍ VÝSTAVU, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb, včetně oblíbených poraden alternativní a klasické medicíny. Zvláště dámy si letos užijí – mohou se nechat zdarma nalíčit a také si nechat odborně ošetřit pleť. Můžete zde využít výklad karet, frekvenční terapii, masáže, focení aury, irisdiagnostiku, čtení z ruky, výklad snů, automatickou kresbu, diagnostiku… Také zde najdete stánek se 100% aloí dováženou z Kanárských ostrovů.

Učebna (přízemí)

Slované dnešní doby – Ukázky slovanského způsobu života a myšlení

11.00-11.45 Stravování dle zápovědi boha Svaroga Kateřina Kyselová

12.00–12.45 Skutečný odkaz slovanských předků a naše budoucnost Ing. Mojmír Mišun

13.00–14.45 Staroslovanský světonázor a jeho odraz v dnešní řeči Zdeněk Říha

15.00–15.45 Nebezpeční pseudoslovanství Petr Synek

16.00–17.45 Tvořivé slovanské rokování s Vámi Josef Endrych, Ilona Hlavničková

18.00–18.45 Uspořádání společnosti starých Slovanů Jiří Karásek

Program v této učebně je zdarma

Naše původní kultura je dnešní společnosti málo známá, neboť se vychází z povrchních obecných znalostí. Nicméně Slované jsou národem s Kulturou prastarou. Přišli do Evropy nejméně 6 000 let před letopočtem jako první zemědělci se slovanskou haploskupinou R1a. Bohatost naší Kultury jednoznačně přesahuje současnou materiálně založenou Západní civilizaci.
Pro dnešní dobu a pro svou budoucnost je potřeba se navrátiti k starobylosti slovanských kořenů a hloubce védského poznání. Toto dědictví Předků je naším jediným odkazem, na kterém máme budovat spravedlivou a s Přírodou vyváženou společnost.

Místo konání : Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 – Vršovice